Anasayfa
2019-04-11 09:24:44 ( 301 izlenme )
Reklamlar

Seçimler yenilensin diyen Ak Partiye İmamoğlundan skandal cevap

İstanbul Belediyesi'nin seçim sonuçlarına ilişkin devam eden tartışma ve itirazlar sürecinde bir açıklaması düzenleyen İmamoğlu, basın açıklaması öncesinde hazırlanan muhabirlere "Bizi görmeyen medya var mı?" diye sorup "Var, var" yanıtını alınca "Yok hayır görmeyen var da, burada göremeyen var mı?" ifadelerini kullandı.

AK PARTİYE ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ 

Ekrem İmamoğlu, düzenlediği basın toplantısında AK Parti tarafından gündeme getirilen seçimlerin yenilenmesi teklifine ilişkin konuşarak "Akıl tutulması yaşamasınlar, vatana millete hesap veremezler" dedi.

​İmamoğlu'nun açıklamalarından öne çıkan başlıklar ise şu şekilde:

Bu gecikmenin her anı vatandaşların da hizmet kalitesini ertelediği gibi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni de zarara uğratmaktadır. İstanbul'a hizmet konusunda acele etmekteyiz. Bir an önce tespitlerimizi yapalım, felsefimizi tüm halkımıza aktaralım, gençlerimiz, kadınlarımız için acelemiz var.'MEDYAYI TEHDİT ETMEDİM'

— (Medya kuruluşları ile ilgili sözleri üzerine) Ben medyayı tehdit etmedim. Öfke, nefret, kin benim hayatımda hiçbir zaman olmadı. Ben bazı kurumlara ne kadar itibarlı olduklarını soy adlarıyla hatırlattım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçimler yenilensin diyen Ak Partiye İmamoğlundan skandal cevap İşte İstanbul seçiminde son durum geldi Meral Akşener'den Büyük Uyanıklık "Binali Yıldırım aday olursa destekleriz Neden Erdoğan Sorusuna verilen en anlamlı cevaplar