Anasayfa
2019-04-11 08:15:37 ( 14310 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş’tan ilk genelge: Tüm işlemleri durdurun

 yayınladığı ilk genelgede belediyeye bağlı şirketlerin her türlü mal hizmet ve personel alımı ile araç ve gayrimenkul kiralama işlemlerinin durdurulduğunu bildirdi.

Mansur Yavaş’ın imzası ile yayımlanan ve Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketlere gönderilen genelgede şu ifadelere yer verildi:

“Tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur”

08.04.2019 göreve başlama tarihinden itibaren Büyükeşhir Belediyesi, Genel Müdürlükler ve Bağlı Şirketlerinde her türlü ödeme, harcama, ihale, doğrudan temin, mal ve hizmet alımı, personel alımı, araç kiralama, alım, satım, gayrimenkul kiralama, alış, satış, vb. tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur.

İzinleri kaldırdı

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi, EGO, ASKİ Genel Müdürlüğünde, belediyeye bağlı tüm şirketlerde çalışmakta olan işçi, memur, şirket elemanı personellerinin izinlerinin kaldırılması, izinli olan personelin görev yerine tekrar çağrılması konusunda gereğinin yapılmasını rica ederim.

İşte Mansur Yavaş imzalı o genelge:

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hizmetlerde adalet ve liyakatı ön planda tutacaklarını söyledi. Ankaralıların Ankara’da yaşamaktan keyif alacaklarını belirten Mansur Yavaş, “Bugün mazbatamızı alıp görevimize başlayacağız. Ankara halkı 5 yıllığına bizi görevlendirdi, buna layık olmaya çalışacağız.

Ankara’yı huzur ve bereketin başkenti yapacağız. Gelişmiş ülkelerin başkentleri ile yarışan bir Ankara’yı hep birlikte başaracağız. Ankaralılar da Ankara’da yaşamaktan daha fazla keyif alacaklar. Seçim bitti, seçimde olanlar geride kaldı. Bizde kin, husumet, garez yok. Ne çalışanlar ne de oy vermeyenler açısından bir ayrım söz konusu değil. Eşit bir şekilde hizmet vermeye çalışacağız. Hizmetlerimiz esnasında adalet ve liyakat ön planda olacak. Darısı İstanbul için olsun” diye konuştu.

Benzer Haberler

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kimleri Severek izlediğinize bir bakın isterseniz Cübbeli hoca seçimini yaptı Mansur Yavaş’tan ilk genelge: Tüm işlemleri durdurun Kılıçdaroğlu Başörtüsü hakkında bakın neler söyledi