Ana Sayfa
11 Aralık 2017 ( )

Bu Fotoğraftan sonra Evliliği son buldu...

Sabah işten eve dönen adam karısının uyanık halde yatakta onu beklediğini görünce mutlu olur. Ama bu mutluluğu kalıcı olmaz..

3 günlük dünya hayatı için değer mi bunu yapmaya. Eleştirmek yerine, olaydan ibret alıp aynı hataya düşmeyin lütfen. Hayat çok kısa.

Sonrasında karısının bu halini fotoğraf çekerek onu ne kadar sevdiğini anlatan kelimeler kurar ve sosyal medya hesaplarının hepsinde bu fotoğrafı profil resmi yapar.

Ancak bir detay vardır bu fotoğrafta işte o detay karısından boşanmasına sebep olur.

İlk bakıldığında fark edilmeyen detay daha sonrasında anlaşılınca insanlar da kocası gibi şok oluyor!Vantilatörün altında yatağın alt ara kısmının bir kısmı gözüküyor işte oraya dikkatlice bakınca neye uğradığını şaşırıyor!

Dikkatlice bakın! Sizce orada bir göz yok mu ? Kadın kocası gece çalıştığı için onu aldatıyordu ancak ansızın gelen koca her şeyi berbat etmişti!Yatağın altında saklanan adamın kim olduğu bilinmiyor çünkü bu fotoğrafı çektikten haftalar sonra detayı fark ettiği için koca, karısını sorgulamadan boşuyor!

İşin kötü yanı da şu ki sosyal medya hesaplarında paylaştığı bu fotoğrafın detayını bulan kişi ise arkadaşı!Bu ne bir göz yanılması ne de bir ‘hayalet’ti. Fotoğraftaki esrarengiz kişi eşinin onu aldattığı adamdı.

Aldatılan koca eşine boşanma davası açtı ve fotoğrafı da kanıt olarak sundu.Karanlıktan bakan ve görünmeyeceğini düşünen adam flaşın patlayacağını düşünememiş olacak ki fotoğrafta yakalanmaktan kurtulamadı.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir