Anasayfa
2019-04-12 07:07:24 ( 24363 izlenme )
Reklamlar

Acun Ilıcalıdan siyasi açıklama geldi Helal Olsun

Antalya'da gerçekleşen NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Fransız parlamenter Sonia Krimi arasında söz düellosu yaşandı. Fransız temsilcinin dayanağı olmayan iftiralarına Çavuşoğlu söz aldıktan sonra tarihi bir cevap verdi ve Fransız temsilci gerçeklere tahammül edemeyip salonu terkettti. Acun Ilıcalı da, Çavuşoğlu'nun bu çıkışına Twitter'dan destek verdi.

Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan Acun Ilıcalı, bugün Türkiye'yi mesnetsiz iftiralarla hedef alan Fransız temsilciye tarihi bir cevap veren Mevlüt Çavuşoğlu'na Twitter'dan teşekkür etti.

Antalya'da gerçekleşen NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında DışişleriBakanı MevlütÇavuşoğlu ile Fransız parlamenter Sonia Krimi arasında söz düellosu yaşandı. Konu sözde Ermeni soykırımına gelince dayanağı olmayan iftiralarla Türkiye'ye yüklenen Fransız temslilci, PKK'yı da terör örgütü olarak görmediklerini dile getirdi. Bunun üzerine Çavuşoğlu tarihi bir konuşma gerçekleştirdi. O esnada gerçekleri duymaya tahammül edemeyen Krimi, salonu terk etti.
Asamblesi toplantısında Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu temsil etti.

Acun Ilıcalı'dan Çavuşoğlu'na destek
Ünlü sunucu ve program yapımcısı AcunIlıcalı, Antalya'da gerçekleşen NATO toplantısında Mevlüt Çavuşoğlu ve FransızTemsilci SoniaKrimi arasında geçen tartışmanın ardında Çavuşoğlu'na teşekkür eden bir mesaj paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlundan akıl almaz açıklama yazıklar olsun Tolga Çevik'ten AK Partililere çirkin saldırı Mansur Yavaş'tan Kimsenin Beklemediği Hareket Acun Ilıcalıdan siyasi açıklama geldi Helal Olsun